Ogłoszenia 3.12.2023 – 1 Niedziela Adwentu

–  w czwartek święto św. Ambrożego, biskupa, doktora Kościoła

– w piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1….W przyszłą – 2 Niedzielę Adwentu będzie obchodzony 24 Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Modlitwą i ofiarą zebraną do puszek wspieramy katolików mieszkających na Wschodzie.
2….W piątek rozpoczynamy  nasze rekolekcje adwentowe. Wygłosi je O. Józef Wnęk, redemptorysta.

Msze św. w piątek:

9.30,     11.00,     17.00.

– w sobotę :

9.30,

11.00,

15.30       zapraszamy uczniów szkół podstawowych,  dzieci klasy 3 i

kandydatów do bierzmowania.

Spowiedź: w sobotę w godz. 9 -12.00 oraz 15.00 – 17.30.

W niedzielę Msze św. jak zawsze. Na godz.  12.30 zapraszamy dzieci szkół podstawowych, kandydatów do I Komunii św. oraz do bierzmowania

Niech czas rekolekcji będzie dla nas przygotowaniem do pięknego, w duchu wiary przeżycia Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy.

3….  W zakrystii do nabycia są opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary z opłatków przeznaczone są na potrzeby parafialne.

4…Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkich wykonujących zawody medyczne na rekolekcje w dniach 10 – 11 grudnia br.
 do kościoła seminaryjnego Trójcy Świętej w  Kielcach –
niedziela i poniedziałek o godz. 18.00.
Rekolekcje prowadzi Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia ks. Arkadiusz Zawistowski.

5…. Przypominamy, że Roraty i poranna Msza św. w okresie Adwentu  o godz. 6.30. Zapraszamy do modlitwy.

6….. Zachęcamy do lektury , Gościa Niedzielnego’’ i ,, Niedzieli’’, ,, Listu do Pani’’ oraz okazjonalnego dodatku   ,, Gościa Niedzielnego’’ ,, Historia Kościoła’’ w cenie 12 zł.