Ogłoszenia 19.05.2024 – Zesłanie Ducha św.

– w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła

– w czwartek święto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana

–  w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

1….. Dnia 25 maja br. o godz. 19:00 przy Kieleckim Centrum Kultury, na placu Stanisława Moniuszki 2B, odbędzie się XII Uwielbienie w Centrum Miasta, pod hasłem „Jesteś u celu”. Gośćmi spotkania będą m.in.: Sylwia Piotrowska, Norman Staw oraz Zespół „Kryształki” z Daleszyc. Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które będzie okazją do uwielbienia Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Duszpasterzy bardzo proszę o pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dla osób wyrażających chęć uczestnictwa w wydarzeniu.

ks. Marcin Boryń Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

2…. Trwa miesiąc maj. Do udziału w nabożeństwach majowych zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności Koła Róż i Apostolat Maryjny.  W najbliższy  czwartek  z racji święta Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana do modlitwy zapraszamy także ,,Margaretki’’  i   ,,Grono Przyjaciół Seminarium’’.

3… Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła śp. Stefania Stokowiec . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…