Ogłoszenia 28.07.2024 – 17 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

– w środę św. Ignacego z Loyoli, kapłana

– w czwartek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa, doktora Kościoła

1…. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek do modlitwy w intencji kapłanów i powołań do służby Bożej zapraszamy Grono Przyjaciół Seminarium. Nabożeństwo do Serca Jezusowego w piątek o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

2… Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zaprasza do włączenia się w grupę duchową. Przez codzienną modlitwę, w miarę możliwości udział w kościele we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. czy uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim duchowy pielgrzym łączy się                    z wędrującymi do Matki Bożej Częstochowskiej. Cennym darem jest ofiarowanie cierpienia Panu Bogu w intencji pielgrzymów, dlatego chorzy i cierpiący są szczególnie zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. W czasie „rekolekcji w drodzeˮ pątnicy będą pamiętać w codziennej modlitwie o duchowych siostrach i braciach. Będą modlić się również w intencjach zgłoszonych drogą e-mailową: intencje.kpp@gmail.com

3….. Pielgrzymów tej grupy duchowej  zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. W naszym kościele o godz. 7.00 lub o godz. 17.00 oraz w Apelu Jasnogórskim o godz. 20.00 codziennie od poniedziałku 5 sierpnia aż do 13 sierpnia.

4…. W miesiącu sierpniu biskupi tradycyjnie apelują o zachowanie trzeźwości i składanie duchowych ofiar w intencji osób uzależnionych.