Ogłoszenia 6.10. 2024

– w poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej

– w środę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1….We wtorek   przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy – naszej patronki. Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w piękne przeżycie tego dnia, p. Kasi organistce i chórowi parafialnemu, asyście, posługującym, wszystkim za modlitwę oraz złożone ofiary.

2…. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki Róż Żywego Różańca do Buska Zdroju.

3…. W przyszłą niedzielę 13 – go Nabożeństwo Fatimskie tradycyjnie o godz. 19.30. O niesienie figury proszę mieszkańców Markowizny.

4….. Przeżywamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej.   Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy  codziennie po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o 16.30.

5… Krajowe Duszpasterstwo Apostolatu Modlitwy za Kapłanów serdecznie zaprasza na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, która odbędzie się w sobotę 12 października b.r.

Jest to największe na świecie spotkanie osób modlących się w Margaretkach.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, zwłaszcza Członków Apostolatu oraz Kapłanów objętych modlitwą. Początek o godz. 9.00, zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00